Charakter firmy

Sdružení MINERAL METAL se zabývá velkoobchodním prodejem minerálů, šperků a drahých kamenů (polodrahokamů). Máme široký sortiment nejrůznějších druhů výrobků a šperků z těchto přírodních kamenů, obchodujeme se surovinami a polotovary z kamenů a prodáváme vzorky minerálů pro sběratele. Vyrábíme také několik druhů šperků z polodrahokamů v obecném kovu.

V našem oboru jsme v současnosti jednou z největších firem na českém trhu. Jsme zavedenou firmou, v našem areálu v Praze – Horních Počernicích působíme nepřetržitě 27 let (od roku 1993). Ve své práci navazujeme na dlouhou tradici několika desetiletí trvajícího sběratelství minerálů a vystavování na nejrůznějších mineralogických akcích.

Našim hlavním znakem je, že jsme velkoobchodní prodejna a naši nabídku směřujeme výlučně na majitele živnostenských listů. Můžeme pak nabídnout mimořádně příznivé velkoobchodní ceny.

Okruh našich zákazníků se rozrostl během let na stovky firem. Jedná se hlavně o majitele obchodů (specializované prodejny minerálů, šperků a drahých kamenů, zlatnictví a hodinářství, prodejny typu ORIENT, prodejny dárkových a rukodělných výrobků, obchody s výrobky přírodních  národů, prodejny bižuterie), provozovatele internetových obchodů, přírodovědná muzea, zásilkové obchody, nejrůznější prodejce na turisticky atraktivních místech (hlavně hrady, zámky, skalní města, jeskyně, historická jádra měst, památky UNESCO, horská střediska, veřejnosti zpřístupněné doly atd.), stánkaře a trhovce, nejrůznější obchodníky, vystavovatele na mineralogických burzách (např. v Německu přes 400 akcí ročně), sběratele, léčitele apod.

Rádi vám poradíme. Máme mnohaleté zkušenosti s maloobchodním i velkoobchodním prodejem na nejrůznějších akcích doma i v cizině. Máme skutečný zájem na vašem úspěšném prodeji. Výrazná část našich tržeb je realizována u našich stálých zákazníků.

Naše četné kontakty v celém světě využíváme k tomu, abychom pro vás stále hledali nové druhy zboží. Osobně navštěvujeme celou řadu zemí a snažíme se tak docílit co nejnižší nákupní a tím i prodejní ceny v našem velkoobchodě. Máme tak i neustále nejčerstvější informace o novinkách v našem oboru.

Vystavujeme i na důležitých odborných veletrzích a tím získáváme neustálý přehled o dění ve světě šperků a minerálů. Navazujeme i řadu zajímavých a užitečných kontaktů.

Máme radost z každého nového zájemce. Alespoň napoprvé bychom případně doporučovali osobní návštěvu v naší prodejně. Aktuální sortiment zboží je oproti běžnému průměru mnohem širší, je zde neustále celá řada přechodných jednorázových nabídek zboží. Odpovídá to specifice obchodování s často dosti exotickými zeměmi, neustále se měnící nabídce drahých kamenů (tak jak se objevují nová ložiska a postupně vyčerpávají stará). Navíc není nad osobní výběr zboží dle vlastního vkusu co do velikosti, kvality, barvy, druhu kamene apod.

Jednou ze základních myšlenek naší firmy je i široký sortiment nabízeného zboží a zejména to, že maximální množství druhů držíme trvale skladem a zákazník si téměř vše může odnést ihned. Orientujeme se hlavně na přírodní kameny.

Mineral Metal
Náchodská 864/20
19300 Praha – Horní Počernice
Česká republika

Telefon: +420 281 921 139
Fax: +420 281 922 517
E-mail: info@mineral-metal.cz
Web: www.mineral-metal.cz

Prodejní doba:
Pondělí 9:00–16:00
Úterý 11:00–18:00
Středa 11:00–18:00
Čtvrtek 9:00–16:00
Pátek 9:00–16:00

Najdete nás:
Mapy.cz: Náchodská 864/20
GPS: 50°6'44.1"N 14°35'41.0"E

Parkování možné u nás ve dvoře.

Autobusem z Černého mostu, zastávka Chvaly.

FB IG